Jednoręki bandyta

Gry wrzutowe to gry typu jednoręki bandyta. Gracze utożsamiają je z tak zwanymi „owocówkami” czy  „siódemkami”. Jedną z najpopularniejszych tego typu gier jest Sizzling Hot, co zawdzięcza dostępności i wypłacalności sięgającej nawet 98%. Swojego czasu można było  je spotkać stacjonarnie dosłownie wszędzie – stały na stacjach benzynowych, w klubach, sklepach czy mini salonach gier. Wygrane padały bardzo często, dzięki temu kusili się na grę niedoświadczeni i niezdecydowani gracze. Obecnie Sizzling Hot króluje w internecie. Najwyżej opłacalny układ składa się z pięciu  siódemek i ma wypłacalność na poziomie nawet 1000-krotności postawionej stawki.

Inną grą, zaliczaną do owocówek, jest Mega Joker. Ten slot zawiera też specjalne symbole – jokera, scattera czy dziką kartę. Do tego dwie funkcje, które zwiększają szansę na wygraną – „supermeter mode” oraz gamble. Mega Joker oferuje 5 bębnów i 40 linii wygrywających. Ale najważniejszy jest w niej jackpot progresywny. Mega Joker to możliwość naprawdę wysokiej wygranej!

Ostatnią grą, o której trzeba wspomnieć mówiąc o grach wrzutowych jest Mega Fortune. Maszyna zbudowana jest z 5 bębnów z 25 liniami wygrywającymi. Oferuje graczom karty specjalne, dzięki którym można trafić do rundy bonusowej i powalczyć o główną wygraną. Jackpoty progresywne są oferowane na trzech poziomach: rapid, major i mega. To gra, która zapewnia dużo emocji, ale też duże potencjalne wygrane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *